Випускний – 2013

Сорок учнів нашої школи вступають у доросле життя і для них відбулося урочисте свято «Випускний – 2013». Серед випускників 4 золотих медаліста, це – Богдан Ковтун, Юлія Когут, Крістіна Мурза, Лілія Чубса та 2 срібних – Софія Єрмолаєва та Анна Савега.

Випускники 2013 року мають численні перемоги у міжнародних, Всеукраїнських, обласних, міських олімпіадах, конкурсах, фестивалях та турнірах. Під час навчання у школі вони отримали 10 номінацій у конкурсі «Клас року» та 13 номінацій у конкурсі «Учень року». Це є абсолютним рекордом за всю історію цих конкурсів. Випускники перемагали у І, ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

На початку свята випускників разом з класними керівниками Олександром Юрійовичем Сотуленком та Світланою Миколаївною Чубсою, під звуки чарівного вальсу та бурхливі оплески присутніх, запросили до актової зали школи. Директор школи Тетяна Єгорівна Ткаченко вручила випускникам атестати про повну загальну середню освіту та численні грамоти і дипломи. Представник народного депутата України Володимира Зубика вручив переможцям та учасникам Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту МАН Богдану Ковтуну, Юлії Когут та Лілії Чубсі іменні стипендії.

З найкращими побажаннями до випускників звернулися класні керівники, вчителі, які були разом з випускниками з 1 по 11 клас та батьки. Одинадцятикласники подарували глядачам чудові пісні, темпераментні танці та незвичайну інтермедію про шкільне життя. Всі присутні на святі із задоволенням переглянули мультимедійні презентації: «Випускники – 2013» та «Золоті стежини випускників». Наприкінці свята випускники в останнє виконали гімн школи.

Після закінчення вручення атестатів випускники взяли участь в урочистій ході та міському святі, на якому керівники міста та області привітали їх зі святом та побажали успіхів у дорослому житті.

Адміністрація школи, вчителі, учні, батьки вітають випускників із закінченням школи та бажають успіхів при вступі до вищих навчальних закладів України!

th__MG_2084.jpgth__MG_1879.jpgth__MG_2086.jpg

th__MG_1856.jpgth__MG_1862.jpgth__MG_1885.jpg