Випускний – 2018

IMG_5398

Тридцять шість учнів нашої школи вступають у доросле життя і для них відбулося урочисте свято «Випускний – 2018». Серед випускників  золоті медалісти Інна Підгорна, Єлизавета Циганник та срібний – Наталія Коломієць.
Випускники 2018 року мають численні перемоги у міжнародних, Всеукраїнських, обласних, міських олімпіадах, конкурсах, фестивалях та турнірах. Під час навчання у школі вони отримали 3 номінації у конкурсі «Клас року» та 8 номінацій у конкурсі «Учень року». Випускники перемагали у І, ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.
Розпочалося свято з чарівного вальсу випускників школи. Разом з класними керівниками Уляною Олександрівною Артьомовою та Світланою Володимирівною Будавіцькою учні були запрошені на почесні місця. Директор школи Тетяна Єгорівна Ткаченко вручила випускникам атестати про повну загальну середню освіту та похвальні грамоти за особливі досягнення в вивченні окремих предметів.
З найкращими побажаннями до випускників звернулися класні керівники та перший вчитель Сіденко Людмила Миколаївна. Одинадцятикласники подарували глядачам чудові пісні, музичну та хореографічні композиції. Всі присутні із задоволенням переглянули відеоролик про шкільне життя випускників. Наприкінці свята учні в останнє виконали Гімн школи.
Після шкільних урочистостей випускники взяли участь в традиційній ході та міському святі, на якому керівники міста та області привітали їх із закінченням школи та побажали успіхів у дорослому житті.
Адміністрація школи, вчителі, учні, батьки вітають випускників із закінченням школи та бажають успіхів при вступі до вищих навчальних закладів!