Вифлеємський вогонь миру

02490000-0aff-0242-c120-08dadbb2073f_w1200_r1

Сьогодні до школи завітали представники Національної скаутської організації України – Пласт. В цікавій діалогічній формі учасники організації розповіли про історію створення та основні напрямки діяльності Черкаської станиці Пласту. Хлопці та дівчата наголосили, що метою організації є виховання свідомої молоді, патріотизму, готовності захищати цінності, рідну землю, всебічний розвиток особистості та життя в гармонії з природою.
Багаторічним учасником цієї скаутської організації був випускник нашої школи 2008 року Народний Герой України, захисник Донецького аеропорту Євген Подолянчук, про якого неодноразово згадували учасники нашої сьогоднішньої зустрічі. Він був членом юнацького куреня ім. Ярослава Мудрого в якому його вважають своїм патроном, був учасником крайового вишкільного табору військового пластування «Леґіон», першуном крайового летунського табору «Чота Крилатих», з липня 2014 року Євгена було прийнято до Уладу старшого пластунства.
Під час події відбулась передача Вифлиємського Вогню Миру – символ єдності, любові та добра. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну вогонь є символом єдності та незламності у боротьбі за наше світле вільне майбутнє.
Наша школа розпочинає різнорівневу співпрацю та партнерські стосунки з Національною скаутською організацією України – Пласт.
Разом до Перемоги!
Слава Україні!