Відзнака Президента України

images

Випускник школи 2020 року Нікіта Товстопят став лауреатом стипендії Президента Україну. Цю почесну відзнаку він отримав за перемогу у ІІІ Всеукраїнському етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук. Нікіта, навчаючись у одинадцятому класі, захистив роботу «Проєкт автоматичної станції водоочищення для окремих домогосподарств з використанням пластикових відходів в якості носіїв біоплівки» (науковий керівник Довгаль Л.В.) у відділенні екології та аграрних наук, секція «Охорона довкілля». Після закінчення школи Нікіта навчається в Українській медичній стоматологічній академії на першому курсі.
Уся шкільна родина щиро вітаю Нікіту Товстопята із президентською відзнакою та бажає подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності.