Відзначення наших переможців

th_P1000444.JPG.jpgНа базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МАН України відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу з ландшафтного дизайну та квітникарства «Квітуча Україна». До фіналу конкурсу було відібрано 22 команди з усіх регіонів України. Черкаську область представляла команда нашої школи у складі: Анжеліки Гаврилової та Тетяни Циганової (10-Б) та вчителя біології Людмили Володимирівни Довгаль.

На заочному етапі конкурсу наша команда представила проект екодолини «AQUA» , що реалізований силами педагогічного колективу, учнів та громадськості на території школи. На практичному етапі конкурсу був реалізований проект клумби «Материнський рушник долі». За підсумками конкурсу наша команда посіла ІІІ місце та була нагороджена дипломами та подякою від Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МАН України.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання Країна Пригод щиро вітають Анжеліку Гаврилову, Тетяну Циганову та вчителя біології Людмилу Володимирівну Довгаль з перемогою та бажають подальших успіхів у реалізації проектів з ландшафтного дизайну та квітникарства.

P1000434.JPG.jpg