Відкрий для себе Україну

изображение_viber_2021-02-15_19-06-21

#Міжнароднийденьрідноїмови. День п’ятий Протягом дня, квест «Відкрий для себе Україну» заохотив дітей до активності під час перерв. Наввипередки, шукаючи нові завдання, учні початкової школи відкривали для себе все нові й нові сторінки про нашу неньку Україну. Відбулась мовознавча гра « Мова – душа народу» серед учнів 2-І класу (класовод Січкар Т.П.) та серед учнів 3-А класу (класовод Григоренко М.О.). Проведено пізнавальний захід для відвідувачів групи подовженого дня «Моя мова калинова». Вихователь Антоненко О.М. влаштувала свято вшанування мови, під час якого діти читали вірші про мову, співали українських пісень, розв’язували ребуси та кросворди.
Заходи, проведені упродовж тижня, були цікаві, сприяли розвитку творчої активності, активної життєвої позиції учнів.
Хочеться вірити, що українська мова й надалі служитиме єднанню між минулими і майбутніми поколіннями, возвеличуватиме Україну та український народ.
Тож бережімо красу й чистоту рідної мови. Нехай наповнює вона наші душі багатством і красою духовності.

Мово моя рідна, українська мово,
Солов’їна пісня, неньки колискова…
Ніжна і ласкава, сонячна й чарівна,
Ти звучиш повсюди, мово моя рідна.