Міський дебатний турнір «Черкаси – 2015»

1415797930_debate

Тема цьогорічного  турніру актуальна – «Свобода та  обмеження». Учасникам-юніорам  (учням 7-9-х класів) запропонована тема «Діти мають вільно впливати на прийняття рішень, що їх стосуються». Старші команди (учні 9-11-х класів) відстоювали права місцевих громад, які своїми діями можуть підтримувати державу, або їй заважати.

Шкільний дебат-клуб  «Статус» нашої школи активно взяв участь в турнірі.  Тренери клубу Ж.Ю. Восколович та С.М. Харитонова при активній інформаційній підтримці шкільного бібліотекаря А.А. Бей підготували і представили 4 команди: 2 старші команди україномовного та англомовного треків – учні 10-А та 9-Б класів Марія Талалаєвська, Дарія Підчасюк, Анастасія Чеберяк, Вячеслав Вінник, Артем Поліщук, Олександр Карпович.  Україномовна команда була відмічена за оригінальне та нестандартне рішення.  Англомовна команда виборола ІІ місце.

Учні 9-А та 8-Б класів: Анна Авраменко, Ганна Підчасюк, Богдан Пронкуров, Ольга Білоус, Максим Карбівничий, Вікторія Маломуж  грали за форматом Карла Поппера і посіли ІІІ місце в турнірі.

Гравці здобули новий досвід, нові враження, вийшли на новий рівень дебатування. Тренери виступили в ролі суддів, мали змогу оцінити свої тренерські уміння, вдосконалювати аналітичні якості і бачити плюси і мінуси своїх гравців.

Дебат-клуб «Статус» працює з учнями 7-11-х класів, які бажають розвинути в собі ораторські здібності та критичне мислення, навчитися доводити свою думку і переконувати. Тренери Ж.Ю.Восколович, О.В.Войцеховська, С.М.Харитонова чекають саме на таких учасників!

img_7621 img_5074