Веселковий тиждень

кут

День п’ятий. Пятниця промайнула під гаслом «Кожна дитина – це діамант». Діти демонстрували свої здібності творчості та майстерності, таланту та неповторності під час заключного концерту, якому надавали святковості яскраві костюми та веселий настрій дітей. Протягом дня були організовані виставки дитячих малюнків, поробок, лепбуків, а також виставка колекційних робіт, яка виявила великий інтерес відвідувачів.
Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов кольоровий тиждень.  Протягом тижня ми переконалися, як кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися. Кожен день мав свою тематику.
Головна організаторська роль належала учителям. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім улюбленим святом як для дітей, так і для дорослих. Основним завданням, яке ставили перед собою ми, вчителі, було насамперед створення атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості  за свої досягнення, віри у власні сили. Учні і вчителі початкових класів ділилися своїми здобутками, “родзинками” досвіду.  У цей період кожен клас початкової школи був схожий на вулик, де плідно та згуртовано працювали усі. Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку школярів. Тиждень початкової школи ще раз переконує в тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаємо, а їй немає ні кінця, ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела!