Веселковий тиждень

зображення_viber_2024-02-29_12-20-01-708

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов веселковий тиждень. Завершальним був день талантів, який промайнув під гаслом «Кожна дитина – це діамант». Діти демонстрували свої здібності творчості та майстерності, таланту та неповторності.
Головна організаторська роль належала учителям. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити цей тиждень справжнім улюбленим святом як для дітей, так і для дорослих. Основним завданням, яке ставили перед собою ми, вчителі, було насамперед створення атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили. Учні і вчителі початкових класів ділилися своїми здобутками, “родзинками” досвіду. У цей період кожен клас початкової школи був схожий на вулик, де плідно та згуртовано працювали усі. Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку школярів.
Тиждень початкової школи ще раз переконує в тому, що дитяча творчість, мов кринична вода, яку черпаємо, а їй немає ні кінця, ні краю. Будемо й надалі пізнавати її глибинні джерела!