Весь світ – театр

th_Изображение 009.jpgУ Черкаському обласному музично-драматичному театрі ім. Т. Шевченка відбулося урочисте нагородження лауреатів І міського фестивалю-огляду «Весь світ – театр». Учасники драматичного гуртка нашої школи «Веселі академіки» показали уривок із вистави «Кйоджинські суперечки» за п’єсою Карло Гольдоні.

За рішенням журі ми отримали номінацію «За блискучий ансамбль акторських індивідуальностей». Керівник гуртка І. О. Коркішко був нагороджений дипломом «За відданість театру».
Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Богдана Ковтуна, Павла Коробка, Ольгу Івченко, Ольгу Шиян, Микиту Черкасова, Людмилу Олійник, Дмитра Харченка, Юлію Когут, Аліну Шару та їх керівника Ігоря Олексійовича Коркішка з яскравою театральною виставою та бажають подальших успіхів у мистецтві.

th_049.jpg