Вернісаж справжніх майстрів

IMG_2374

Традиційно у кінці навчального року свої найкращі доробки презентували учні 5-10 класів. За ініціативи вчителів трудового навчання Бойченка О.В. та Плахотні Г.Л. організовано виставку. У рекреації другого поверху милували око веселі курчатка, серветниця «Балерина», «Ловці снів» та багато іншого. Під час уроків обслуговуючій праці, технічної праці,  технологій та гуртків вони створили маленькі шедеври. Роботи виконані у техніках: декупаж, пейкарт, столярна обробка деревини, слюсарна обробка металу, в’язання гачком, вишивка гладдєвими швами. Численні відвідувачі виставки високо оцінили роботи наших учнів: різноманітних казкових героїв, світських та диких тварин, підставки під паяльник, органайзер олівців, грошове дерево «Інфляція». Особливо хочеться відмітити творчі роботи учениці 10А класу Анни Чепурної, яка представила свої картини виконані у різних техніках. У нашій школі стало доброю традицією проводити виставки з трудового навчання, де завжди представлені найкращі роботи, виконані школярами та їх наставниками.