Вчителі радяться

044

Відбулася серпнева педагогічна рада. Вчителі школи підсумували свою роботу у 2015-2016 навчальному році та визначили пріоритети освіти  в школі на 2016-2017 навчальний рік. Директор школи Ткаченко Т.Є.  привітала педагогічний колектив, висловила подяку за багаторічну сумлінну працю  вчителям, які вийшли на заслужений відпочинок, Кудрінській О.В. та Одинцовій В.Б., представила новоприбулих педагогів, побажавши їм успішної реалізації поставлених цілей. Тетяна Єгорівна ознайомила педагогічний колектив із результатами ЗНО та окреслила коло питань, які всім разом потрібно вирішувати у 2016-2017 навчальному році. Під час роботи у групах педагоги визначали форми і методи роботи для покращення якості освіти у новому навчальному році та потім презентували їх всьому педагогічному колективу. Педагогічна рада пройшла у діловій та конструктивній обстановці.