UNICEF проти COVID-19

IMG_20210210_144929

У час пандемії COVID-19 велика частка відповідальності за створення безпечних умов в школах та правильної взаємодіїі спілкування лягло на плечі педагогів. На допомогу педагогічним працівникам для формування у дітей різних вікових груп корисних життєвих навичок Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні розробив ряд дидактичних засобів для проведення тематичних уроків, годин спілкування та виховних заходів на групах подовженого дня. Школа одержала два бокси для роботи з дітьми початкових класів чи 5-7 класів. Це настільні ігри, загадки, розмальовки, наклейки.
Серед корисних матеріалів є Посібник для вчителів та план «Інтерактивного уроку про COVID-19», Календар з порадами. Всі матеріали виявились досить корисними для уроків з основ здоров’я, фізкультурних годин на ГПД.