Україна – єдина країна

IMG_5142

Підбито підсумки міського огляду-конкурсу  «Україна – єдина країна». Драматичний колектив нашої школи (художній керівник І.О. Коркішко) представив виставу за мотивами п’єси Олександра Гавриша «Люб’язніший приятель». Ілля Опарін, Ілля Кривич, Владислав Бабієнко (7-Б) та Андрій Коляда (5-В) вразили професійне журі високим рівнем акторської майстерності. За підсумками конкурсу драматичний колектив виборов І місце. У номінації «Поетична композиція» Ілля Опарін, Ілля Кривич (7-Б) та Владислав Ігнатенко (6-А) в котре довели високий рівень читецької майстерності та посіли І місце. Вони винесли на розгляд жури казку Василя Симоненка «Подорож в країну Навпаки» (художній керівник І.О. Коркішко).

Лауреатами огляду-конкурсу стала інсценізована пісня на слова Василя Симоненка «Синові».

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання «Країна Пригод», учні, вчителі щиро вітають Іллю Опаріна, Іллю Кривича, Владислава Бабієнка, Андрія Коляду, Владислава Ігнатенка і керівника театрального гуртка Ігоря Олексійовича Коркішка з перемогою  та бажають подальших успіхів у драматичному мистецтві.