У світі дивовижних звірів

кут

Учні 2-В класу разом з класним керівником Вітою Миколаївною Остапчук взяли участь у майстер класі «Марія Примаченко. Малювання дивовижного звіра». Захід відбувся у Черкаській обласній бібліотеці для дітей, яка розпочала серію майстер-класів для маленьких читачів. Працівники бібліотеки розповіли про життя і творчість, незламний дух і неперевершений талант видатної народної художниці України Марії Примаченко. Історія її успіху – приклад того, що талант, невпинна праця, а головне віра у свою справу перемагають будь-які випробування долі.
Під час заходу діти мали змогу зобразити дивовижних тварин, яких ніколи не існувало. Для того, аби дітлахи краще збагнули творчий світ художниці, їм продемонстрували копії деяких її робіт. Зі сторінок альбомів на читачів уважно дивилися павичі, ведмеді, слони, крокодили, мавпи, а ще ціла родина невідомих людству фантастичних створінь, що цілком можуть і зараз жити в якійсь далекій реальності, зрозумілій лише діткам. Наприкінці заходу маленькі автори найкращих малюнків із задоволенням позували зі своїми творами поруч із фотокопіями робіт видатної мисткині.