Творчість Тараса Шевченка очима дітей

Безымянный.JPG

Ось і проминули два цікавих творчих роки співпраці нашої школи із волонтером Корпусу Миру США в Україні Джейсоном Марксом.

Волонтери – це люди, які мають бажання попрацювати в іншій країні два роки пліч-о-пліч з їхніми місцевими партнерами, мешкаючи в тих самих умовах та стикаючись із такими ж самими складнощами, як і решта членів громади. Волонтер – це не тільки помічник, він може бути вчителем, фахівцем. Волонтери – це не тільки виконавці програм, але й джерело нових ідей, джерело іншого життєвого досвіду.

Один з таких волонтерів, Джейсон Маркс, був запрошений для роботи в нашій школі.
За цей час було зроблено чимало: проведено сотні незабутніх уроків та позакласних заходів з англійської мови разом із вчителями, засновано волонтерський клуб, створена англомовна група дебат-клубу, написані два великих корисних для школи та усієї громади проекти та ще багато іншого, що й важко перелічити.
В день прощання з Джейсоном Марксом директор школи Ткаченко Тетяна Єгорівна виступила зі словами подяки про його внесок у життя школи, учні пі

готували для свого вчителя чудове свято, де були і промови-подяки, і слова шани, і пісні про його нелегку працю, і подарунки, і невеличкий сюрприз – слайд-шоу про перебування Джейсона Маркса у нас в школі та привітання із далекої Америки від нашого учня Дениса Кулика, переможця програми FLEX, вчителі англійської мови також говорили про наші спільні цікаві справи, про успішно виконані проекти. Наприкінці свята Тетяна Єгорівна вручила волонтеру подарунок на згадку – невеличку «частинку» України та нашого міста Черкаси. А директору школи та заступнику директора Білоус О. О. були передані Подяки від Корпусу Миру США в Україні за всебічну допомогу волонтеру, чудову організацію роботи волонтера у школі та за підтримку ідей Корпусу миру

Але найголовніший внесок Джейсона Маркса у тому, що працюючи разом із ним, вчителі та учні школи зрозуміли, що стаючи волонтером, вони можуть брати участь у найрізноманітніших акціях і проектах, які стосуються культури, екології, права, психологічних і соціальних проблем. Ставши волонтером ти зможеш відчути себе людиною, яка потрібна іншим. Для когось ти станеш вчителем, порадником, хтось просто буде щасливим від тої уваги, яку ти приділиш. Волонтерство – це не тільки допомога, це – саморозвиток.
Сподіваємось, після такої плідної співпраці наші вчителя та учні стануть більш ініціативними та громадсько активними.

th_IMG_0511.jpgth_IMG_0505.jpgth_IMG_0465.jpgth_IMG_0469.jpg

th_IMG_0504.jpgth_IMG_0488.jpgth_IMG_0499.jpg