Творчий учитель – обдарований учень

IMG_6286

Підбито підсумки ІV Всеукраїнського конкурсу «Творчий учитель – обдарований учень». Він проходив за ініціативи Національної академії педагогічних наук та Інституту обдарованої дитини НАПН України. За його підсумками  у номінації «Організація навчально-виховного процесу» сертифікати отримали наші вчителі: С.П. Остапенко, Т.Г. Кононенко, С.М. Харитонова, О.О. Білоус, Т.П. Січкар та О.Ю. Сотуленко. На розсуд журі вони представили проекти з навчально-виховної роботи, з досвіду класних керівників, досягнення учнівського самоврядування та результати школи батьківства.

Вся шкільна родина щиро вітає вчителів учасників конкурсу «Творчий учитель – обдарований учень» та бажає подальших успіхів у навчальній та виховній роботі.