Творчі перемоги
![зображення_viber_2023-10-31_12-39-12-881](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-31_12-39-12-881-283x300.jpg)
28 жовтня у Всеукраїнському відкритому класифікаційному змаганні зі спортивних бальних танців у м.Черкаси учениця 1-А класу Гайван Поліна зайняла 1 місце соло і 2 місце в парі зі своїм партнером. Так тримати!
28 жовтня у Всеукраїнському відкритому класифікаційному змаганні зі спортивних бальних танців у м.Черкаси учениця 1-А класу Гайван Поліна зайняла 1 місце соло і 2 місце в парі зі своїм партнером. Так тримати!