Тренінг «Школа енергії»

Изображение

Ключовий вчитель проекту «Школа енергії» Л.В. Довгаль взяла участь у триденному тренінгу, який проходив у Львові. Його учасники отримали необхідні навички та методики для реалізації задуму. До 15 березня школа отримає «Валізу Юного Енергоаудитора» із необхідними приладами. За допомогою професійного енергоменеджера учні з Енергокоманди проведуть аудит теплопостачання, освітлення та водопостачання школи. На основі аудиту будуть розроблені невитратні заходи по зниженню енергоспоживання школою. Планується провести три проектні дні із теми «Зміни клімату» та святкування Дня Землі. Діяльність школи у проекті буде широко висвітлюватися у засобах масової інформації. Енергокоманда  поширюватиме  досвід у навчальних закладах-партнерах. У жовтні 2016 року школи-учасники проекту проведуть звітній фестиваль на якому будуть визначені школи-переможці.