Тренінг «Дисграфія та її прояви»
![зображення_viber_2023-05-17_16-18-04-754](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2023/05/зображення_viber_2023-05-17_16-18-04-7541-300x206.jpg)
На базі нашої школи відбувся другий міський тренінг для спільноти учителів початкових класів з теми «Дисграфія та її прояви у дітей молодшого шкільного віку. Шляхи педагогічної допомоги». Демуз Н.С. - логопед нашої школи розповіла про види та профілактику дисграфії в учнів початкової школи. Під час тренінгу Наталія Сергіївна ознайомила присутніх з практичними вправами, які вчителі початкової школи можуть використовувати під час проведення уроків. Співпраця з Центром професійного розвитку педагогічних працівників Черкаської міської ради та вчителями початкових класів міста триває.