Тиждень інклюзивної освіти

З 27. 09. 2010 по 03. 10. 2010 року у нашій школі, як і у всьому світі пройде тиждень до Міжнародного дня інклюзивної освіти. В рамках тижня буде проведено відкрите інтегроване заняття для учнів 3В класу, позакласний захід “П’яте коло четвірки сміливців”, розпочнеться проект “Добро починається з тебе”, учні школи матимуть змогу побувати на виставці газет та малюнків, презентуватимуться проекти “Школа одна для всіх” 9Б класу та “Хай не згасне полум’я добра” 10Б класу.

В нашій школі тиждень інклюзивної освіти проходитиме втретє, бо ми є однією з перших шкіл у місті та області, що почала працювати в цьому напрямку. Для наших дітей створені всі умови для того, щоб вони могли розвиватися та навчатися з легкістю та задоволенням.