Тиждень природничих наук

кут

Тиждень природничих наук. День четвертий. Ще один день тижня природничих наук пройшов весело, цікаво та насичено. До учнів 8-А класу сьогодні завітали представники благодійної організації «КАРІТАС МАРІУПОЛЬ» та провели майстер-клас з використанням матеріалів зроблених з вторинної сировини. Учням запропоновано було зробити своїми руками аплікацію з спеціального тіста.
Ще один майстер-клас був проведений вчителем біології Довгаль Л. В. “Навчатися цікаво…” для педагогів школи. На майстер-класі було продемонстровано які режими онлайн-сервіса доцільно використовувати на етапах контролю, формувального оцінювання, первинного засвоєння навчального матеріалу, застосування вивченого . Налаштуваннями на індивідуальний чи командний режим дозволяє розвивати навички 4К: креативність, комунікацію, командну роботу, критичне мислення.
На другому поверсі представлена чудова виставка дитячих творчих робіт – лепбуків, проєктів, постерів та малюнків про нашу рідну Землю, природу, корисну їжу, здоровий спосіб життя.