Дні пам’яті Тараса Шевченка

77791

День четвертий Сьогодні, 12 березня, завершальний етап  Тижня пам’яті великого поета.  Минуло 207 років від дня народження  Шевченка – славного сина українського народу, але й сьогодні залишається  спогад,   добра слава про нього, його слово живе між нами. Тому на уроках  літератури  учні, виявляючи свою творчість, складали сенкан, інформативне гроно, акровірші  про Шевченка. Дев’ятикласники  відвідали музей «Кобзаря». А в кінці дня гостинно відкрила свої двері літературна вітальня. Учні 5-9 класів  читали палкі вірші поета, які допомагають осмислити минуле та зазирнути в майбутнє, відкрити нове  в мудрих рядках його творчості.
І дорослі, і діти  вшановують геніального українського поета, художника, борця за волю народу і завжди будуть пам’ятати його заповіти, бо, як сказала Ліна Костенко, « Є в Шевченка  народження дата, дати смерті в Шевченка нема».
Тож пам’ятаймо видатного земляка!

mycollages_3