Тиждень математики та фізики

зображення_viber_2024-03-21_15-39-59-253

Триває тиждень Математики та фізики в нашій школі. Сьогодні юні математики 9-х класів продовжили в цікавій та креативній формі передавати свої математичні знання учням початкової школи. Вчителі разом з учнями під час уроків відвідали віртуальну галерею «Українські математики». В рамках співпраці нашої школи та ЧНУ ім. Б. Хмельницького урок для 5-І класу в форматі квесту провів студент- математик Соломка Максим Юрійович. Тиждень триває, Всіх чекає ще багато нового та цікавого.
Учні 7а класу (вчитель математики У.О.Артьомова) підготували цікаву інформацію про українських математиків
Сьогодні учні 1-11 класів розпочали регістрацію і проходження Міжнародного математичного конкурсу”Кенгуру – 2024″
Конкурс “Кенгуру 2024″ відбудеться в онлайн форматі з 09:00 четверга21 березня до 21:00 неділі 24 березня 2024 року
В цей час на сайті у розділі новин буде посилання за яким учасник заходить, реєструється і проходить конкурс