ren

З 15 по 21 травня в нашій школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Мета якого – запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму серед учнівської молоді та безпека на дорогах в умовах воєнного стану. У межах Тижня в 1-11 класах були проведені інформаційні години «Безпечна країна». Учні початкових класів взяли участь у навчальних іграх «Переходимо вулицю», «Транспорт та його роль в житті людини», інтегрованому уроці «Сигнали світлофора, онлайн квесті «Як здоровим хочеш бути, правила руху не повинен забути», моделюванні проблемної ситуації під час переходу вулиці. Учні 1-11 класів долучилися до єдиного національного уроку з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога до дому». У 1-І класі представники поліції провели виховний захід «Безпека дорожнього руху»
Під час проведених заходів учні розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри, переглядали мультиплікаційні й документальні відеофільми.
Проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.