Талановиті, творчі та наполегливі

photo_5238158280914749715_y

Сьогодня у приміщені Черкаської ОВА відбулося нагородження та вітання учнів-переможців IV етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та ІІІ етапу конкурсу- захисту МАН України. Черкаські школярі вкотре показали клас. За цей навчальний рік команда області має 40 перемог на всеукраїнських олімпіадах та інтелектуальних конкурсах. Серед цих сорока переможців є і учень 10Б класу нашої школи – Роман Братчиков, призер Всеукраїнської олімпіади з екології. До перемоги в олімпіаді його підготувала вчителька біології Людмила Довгаль. Роман на сьогоднішній церемонії вітання отримав цінні подарунки , а Людмила Володимирівна була нагороджена Подякою Черкаської обласної військової адміністрації. Вся шкільна родина вітає Романа і Людмилу Володимирівна і бажає подальших Перемог! Слава ЗСУ! Вперед до перемоги!