Табір «Літня тема». Завершення кольорового тижня

зображення_viber_2023-06-16_14-48-12-021

Дуже швидко сплинув Кольоровий тиждень у пришкільному таборі відпочинку «Літня тема». Сьогодні – день помаранчевого кольору – цей колір насичений, променистий і позитивний, він дарує тепло і заряджає енергією, в цьому плані дуже схожий на жовтий колір. Отримати позитивний заряд енергії діти 1,2,3 загонів мали можливість відвідавши ляльковий театр та переглянувши виставу «Братик кролик». Нажаль повітряна тривого не дала можливості всім іншим школярам долучитись до перегляду, але і цей час діти проводили з користю та цікаво – підготували вітальні листівки для своїх татусів.
З захопленням діти відвідують майстер – класи, адже саме тут вони можуть показати свої вміння , навчитись працювати в команді, розвинути креативність, розкрити власний потенціал якомога повніше та мають можливість самореалізуватися.
Діти та батьки залишають свої відгуки про табір «Літня тема» на фліпчартах що розміщені в фоє школи та на подвір’ї. Чекаємо і на Ваші відгуки.
Відпочиваємо весело та цікаво!