Табір «Літня тема». Фінал

зображення_viber_2023-06-20_13-47-33-634

Ось і промайнув час веселого активного відпочинку у пришкільному таборі «Літня тема». Діти відвідали багато цікавих заходів, майстер – класів, закладів серед яких дитяча бібліотека, краєзнавчий музей, обласний музично-драматичний театр, ляльковий театр, музичні школи міста, кінотеатр Україна . Школярі мали можливість насолодитись літнім сонечком під час екскурсій до Долини троянд, дитячого парку «Казка».
З захопленням діти відвідували майстер – класи, адже саме тут вони можуть показати свої вміння , навчитись працювати в команді, розвинути креативність, розкрити власний потенціал якомога повніше та мають можливість самореалізуватися.
Під час відпочинку в таборі учні оздоровились ,відпочили та проявили спортивні, інтелектуальні, творчі здібності та цікаво провели час разом з друзями.
За результатами ефективного зворотнього зв’язку та відгуків всім школярам дуже подобалося у таборі. Діти задоволені організацією майстер – класів, заходів та конкурсів, а також ставленням дорослих та створеною невимушеною атмосферою у спілкуванні. Багато хто написав, що хотіли б продовжити такий відпочинок.
Вся шкільна родина бажає мирного неба, теплого літа, нових вражень, міцного здоров’я !
Чекаємо на зустріч наступного року!