Т. Є. Ткаченко – лауреат обласної премії ім. О. А. Захаренка

th_Изображение 009.jpgДиректор школи Тетяна Єгорівна Ткаченко стала лауреатом премії імені народного учителя О. А. Захаренка. Нагороду вручила голова Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України О. Д. Жалдак, Тетяна Єгорівна нагороджена за баготорічну плідну творчу працю,високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освіти і науки, культури і духовності Черкащини, збереження, впровадження і пропоганду педагогічної спадщини О. А. Захаренка. Премія присуджена призидію Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України.

Педагогічний та учнівський колективи школи щиро вітають директора Теятну Єгорівну Ткаченко з вагомою нагородою та бажають подальших успіхів у педагогічній та науковій праці.

Изображение 014.jpg