Свято прощання з початковою школою

Учні 4-х класів закінчили навчальний рік та перейшли до наступного, другого, ступеня навчання. Свято прощання з початковою школою зібрало в нашому залі учнів 4-ч класів, їх батьків та вчителів. Адміністрація школи нагородила переможців міжнародного математичного конкурсу “Кенгуру” та Всеукраїнського природничого конкрусу “Колосок”. Учні 4-х класів продемонстрували свої таланти на сцені. Вони співали, танцювали, грали в невеличкиї інтермедіях. Класоводи 4-х класів Дзюба Алла Олександрівна та Могильна Тетяна Миколаївна виступили з напутнім словом та побажали своїм вихованцем успіхів в середній школі.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод” вітають учнів 4-х класів із закінченням початкової школи та бажають швидко влитися в дружелюбний колектив середньої школи!

th_9.jpg th_18.jpg th_43.jpg th_51.jpg th_54.jpg th_54.jpg th_58.jpg th_60.jpg th_62.jpg th_65.jpg th_66.jpg th_68.jpg th_74.jpg th_76.jpg th_78.jpg