Свято “Перші перемоги”

У обласній філармонії відбулося міське свято “Перші перемоги”, присвячене нагородженню учнів, які посіли призові місця нa ІV етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та ІІІ етапі конкурсу-захисту Малої академії наук. В цьому році наша школа пишається перемогою учениці 10Б класу Анастасії Акуліної (науковий керівник  Чубса Світлана Миколаївна), яка посіла ІІІ місце у ІІІ етапі конкурса-захисту наукових робіт Малої академії наук. На святі “Перші перемоги” Анастасія та Чубса Світлана Миколаївна отримали грошову винагороду.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод” щиро вітають Анастасію Акуліну та Чубсу Світлану Миколаївну з вагомою перемогою та бажають подальших успіхів у науковій діяльності.

th_01.jpgth_07.jpgth_09.jpg