Свято останнього дзвоника

Сьогодні пролунав останній дзвоник для учнів всіх шкіл України.

З самого ранку радісні, веселі учні школи з букетами чарівних весняних квітів поспішали на свято останнього дзвоника, щоб попрощатися зі школою на цілих три літніх місяці.

Лінійка розпочалася з запрошення тих учнів, для яких вона є останньою у шкільному житті – наших випускників, разом зі своїми класними керівниками Чернухою Вікторією Сергіївною та Кононенко Тетяною Григорівною, а також першими вчителями Коваленко Ольгою Михайлівною та Краснюк Оленою Борисівною, під звуки чарівного вальсу вони пройшли урочистою ходою на почесні місця.

Директор школи Ткаченко Тетяна Єгорівна вручила нагороди переможцям загальношкільних конкурсів “Клас року” та “Учень року”, ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базовихдисциплін, міського та обласних конкурсів.

На мвяті звучали чудові пісні, випускники виконали чарівний вальс. До випускників зверталися вчителі, батьки, гості, які вітали їх та бажали успіхів у житті.

Дорогі друзі! Бажаємо вам літні канікули набратися сил, наснаги і розпочати новий навчальний рік з бажанням пізнати більше і бути справжніми патріотами рідної школи.

th_07.jpg