Свято останнього дзвінка – 2011

Закінчився 2010-2011 навчальний рік, і учнів школи, вчителів, батьків скликав Останній дзвінок на святкову лінійку.  Директор школи Ткаченко Тетяна Єгорівна вручила численні нагороди переможцям загальношкільних конкурсів “Клас року” та “Учень року”, переможцям міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, сертифікати “Школи юного менеджера”, переможцям конкурсу на кращий щоденник, екологічних акцій.

Привітав учнів із закінченням навчального року директор зоопарку, депутат міської ради Ван Євген Леонідович, випускник 1978 року нашої школи. На лінійці також звучали чудові пісні, учні-переможці здійснили урочисте коло пошани, повітряні кульки понесли побажання учнів школи на наступний рік у небеса.

Пролунав останній дзвінок, право давати який мали “Учні року -2011″.

Дорогі діти, вітаємо вас із початком літніх канікул та бажаємо добре відпочити, щоб у наступному навчальному році зі свіжими силами оволодівати грунтовними знаннями та здобути нові вершини перемог.

th_06.jpgth_06.jpgth_43.jpgth_33.jpgth_48.jpg