Свято дев’ятикласників

IMG_8193

Залишились позаду державна підсумкова атестація  і учнів 9-их класів зібрало урочисте свято. Директор школи Тетяна Єгорівна Ткаченко вручила дев’ятикласникам перший у їх житті документа – свідоцтва про базову загальну середню освіту та нагороди переможцям міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, побажала подальших успіхів і наснаги. Серед дев’ятикласників переможці  ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, І та ІІ етапів конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук, багаторазові переможці міських та обласних конкурсів читців та драматичних колективів, фестивалів дружин юних пожежників, члени команди «Мудрі сови», міської гри «Що? Де? Коли?».

Учні 9-их класів звітувались перед присутніми про своє життя у школі – читали вірші та гуморески, співали пісні, танцювали, демонстрували мультимедійні презентації. Дев’ятикласників привітали класні керівники Оксана Василівна Драка та Тетяна Григорівна Кононенко . Щиру подяку школі та вчителям висловила, від імені батьківського комітетів дев’ятих класів, голова Ради  школи  Вікторія Вікторівна Опаріна.  Свято залишило добрі враження в учнів, вчителів та батьків.