STEM – це цікаво

IMG_7614

#Інженернийтиждень День п’ятий Забруднення планети, кліматичні зміни – це ті проблеми які найчастіше обговорюються в наш час. Тому учні четвертих класів майстрували фільтри для води та вивчали систему фільтрації. А оскільки цьогорічна зима видалась зовсім не сніжною, то учні використовуючи харчову соду, як штучний сніг, з великим задоволенням ліпили та оздоблювали сніговиків. Насиченим цей день став й для восьмикласників, які займалися створенням руки-маніпулятора, моделі легенів та досліджували як функціонує наше серце. Протягом тижня школярі під час уроків інформатики використовуючи Planner 5d проектували будинок власної мрії та запускали ракету в космос за допомогою Математичного космодрому. Завершенням тижня стала виставка створених власноруч поробок та церемонія нагородження сертифікатами найактивніших учасників інженерного тижня.