Спортивний Олімп Богдана Рябенка
![92642.001](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2023/01/92642.001.jpg)
Учень 8-Б класу Богдан Рябенко взяв участь в обласній спартакіаді «Повір у себе» з легкої атлетики. За підсумками змагань хлопець виборов дві золоті та одну срібну медаль. Найсильнішим Богдан виявився у бігу на 60 та 200 метрів, другим був у змаганні зі стрибків у довжину. Хлопець займається різними видами спорту багато років та має суттєві досягнення у міських та обласних турнірах та змаганнях.
Шкільна родина щиро вітає Богдана Рябенка з перемогами та бажає подальших успіхів у спорті та навчання!