Спортивні перемоги наших учнів

зображення_viber_2023-10-30_12-36-02-800

27 жовтня 2023 року у спорткомплексі «Сокіл» Мск Дніпро відбувся чемпіонат області з футболу памʼяті Констянтина Дмитровича Пасічника. Щороку восени цей турнір організовує та проводить Інваспорт Черкаси.
Констянтин Дмитрович був хорошою людиною та тренером завдяки якому почалася не одна футбольна кар’єра у Національній паралімпійській збірній України з футболу. Учні нашої школи Хотько Володимир та Рябенко Богдан є членами великої та дружньої команди. Вони долучились до турніру і їх команди посіли призові місця. За підсумками змагань Інваспорт Молодь (з вадами слуху) зайняв 2- місце – Богдан та Володимир є гравцями захисту.
Вражень, емоцій не передати словами. Гравці були нагороджені грамотами та медалями і отримали, заохочувальний приз – грошову винагороду.
Вся шкільна родина бажає хлопцям, щоб вони в майбутньому теж стали гравцями збірних команд України та прославляли нашу державу та Черкащину на світовій спортивній арені.