«Спільно. Точки зустрічі». Початок
![зображення_viber_2022-05-17_12-13-32-394](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2022/05/зображення_viber_2022-05-17_12-13-32-394-300x225.jpg)
Відбулися перші заходи у межах міжнародного проєку ЮНІСЕФ «Спільно. Точки зустрічі». Його учасники були поділені на три вікові групи: старшу, середню та молодшу. Під час заходів діти познайомилися один з одним та взяли участь у веселих рухавках. Бадьорі та щасливі учасники проєку з нетерпінням чекають нових зустрічей та нових знайомств! В той час коли діти розважалися та обмінювалися позитивні емоції, їх батьки зустрілися з психологом та отримали кваліфіковані поради.
Запрошуємо всіх бажаючих приєднуватися до проєкту!
Далі буде..