Смаколики воїнам ЗСУ
![зображення_viber_2023-01-25_12-51-46-455](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2023/01/зображення_viber_2023-01-25_12-51-46-4551-300x168.jpg)
Сьогодні шкільна громада передала зібрані речі (футболки, білизну, засоби гігієни) та домашні смаколики у медичні заклади нашого міста для бійців ЗСУ, які знаходяться на лікуванні. Близько тисячі захисників України в різному стані тяжкості лікуються та проходять курс реабілітації у медичних закладах Черкас. Постійно бракує необхідних речей, кількість яких обмежена. Тому акція, яка проходить спільно з громадською організацією «Небайдужі Черкаси», продовжується і ми закликаємо всіх небайдужих долучатися до благодійності.
Висловлюємо велику подяку учням, їх батькам та всім працівникам школи за підтримку та участь в акції.
Дякуємо за співпрацю!
Все буде Україна!