Скористайтесь терміналом!

IMG_3170

У школі запрацював термінал, який знаходиться в рекреації першого поверху. Завдяки йому, при наявності у учнів картки «Юніор» батьки мають змогу прослідкувати прихід, вихід і перебування своїх дітей у школі. При активізації картки через термінал батькам на телефон приходить сповіщення в який час дитина прийшла до школи і в який вийшла із неї. Тобто, основна мета використання терміналу – це безпека учнів. Картку можна безкоштовно отримати у центральному відділенні Приватбанку, що знаходиться за адресою вул. Б. Вишневецького, 40, на добровільній основі. У школі створено клуб «Юніор», члени якого будуть допомагати учням користуватися терміналом.

Шановні батьки, ми  пропонуємо всім бажаючим стати активними учасниками акції для підвищення безпеки ваших дітей!