Швидше, вище, сильніше!
![viber_image_2022-09-15_17-54-35-921](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2022/09/viber_image_2022-09-15_17-54-35-921-300x168.jpg)
Четвертий день олімпійського тижня запросив учнів 1-І та 1-В класу на спортивну естафету. Першокласники взяли участь у цікавих змаганнях: хокей, весела переправа, вершники, спринтери, джампери. Організували та провели захід вчителі фізичної культури: Олександр Васильович Діхтяренко, Олег Вікторович Шкеліберда разом з класними керівниками перших класів Вітою Вікторівною Калитою та Оксаною Володимирівною Слободенюк. Змагання залишили позитивні враження у всіх учасників та бажання зустрічатися знов і знов.