Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015»

виставка логотип

12-14 березня 2015 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва відбудеться  Шоста Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015».

Організатори: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Компанія «Виставковий Світ». Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю науково-практичної та ділової програми з найбільш важливих та актуальних питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів визнана найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

До участі у конкурсах і заходах виставки запрошуються навчальні заклади та наукові установи України, закордонні навчальні заклади, агенції освіти за кордоном, регіональні і муніципальні органи управління освітою, наукові та навчально-методичні центри, асоціації, фонди, виробники і дистриб’ютори засобів навчання, програм, проектів та рішень для освіти.

Наша школа зареєструвалась для участі у виставці та представила роботу у номінації «Створення мережі євроклубів як механізму інтеграції до європейського освітнього простору». Дана робота представляє досвід школи щодо створення шкільного європейського клубу як однієї з найбільш ефективних форм позакласної роботи, яка сприяє засвоєнню учнями європейської тематики як нового виміру, сприяє набуттю комунікативної компетентності, вмінню працювати з інформацією, використовувати її, спілкуватись, працювати в команді; запровадження у школі такого виду робіт з учнями значно збагачує навчально-виховний процес та сприяє підвищенню іміджу закладу.