Школа – воїнам АТО

Бодрieнко_Д.

Учні школи передали зібрані пластикові кришки громадській організації «Психологія і спорт». Кошти отримані за них  будуть використані для лікування та протезування бійця 14 батальйону ОМПБ  72 бригади Бодрієнка Дмитра Олександровича, який отримав поранення під час виконання службових  обов’язків у зоні АТО.

З першого вересня цього року у школі впроваджується волонтерський проект «Збери кришки на протези воїнам АТО». В кожному класі встановлені контейнери для збору пластикових кришок. Учні, вчителі та батьківська громада активно долучилися до цієї важливої для нашої держави акції. Підтримка бійців, які захищають кордони України, ризикуючи своїм здоров’ям та життям, є почесною справою.

Ми закликаємо всю громаду міста приєднатися до волонтерського проекту, щоб зберегти життя та здоров’я захисникам Батьківщини.