«Школа майбутнього першокласника»

лейба-Домики-и-ШМП

Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 оголошує набір на підготовчі курси дітей до першого класу, які продовжать навчання у 2023-2024 навчальному році.
«Школа майбутнього першокласника» розпочне роботу з 30 вересня. Заняття плануємо проводити в два дні тижня для різних груп:
- середа 16:00-17:40;
- субота 9:00-10:40;
Час і дата проведення занять можуть бути скореговані залежно від безпекової ситуації, наповнюваності груп, можливостей навчального закладу.
Заняття проводитимуть висококваліфіковані фахівці. Вони вивчатимуть з дітьми основи математики, лічбу, букви, читання, розвиватимуть дрібну моторику, готуватимуть руки до письма, проводитимуть психологічну адаптацію до шкільного навчання.
Для оформлення документів слід подати заяву і укласти угоду в канцелярії закладу в робочий час з 9 години до 16 години, крім суботи та неділі.
Довідки за телефоном 37-20-87