Шкільна майстерня сталого розвитку в дії

viber image 11

Другу суботу поспіль на теренах нашої школи активно діє «Шкільна майстерня сталого розвитку». Цього разу привітні стіни Черкаської спеціалізованої школи № 3 приймали тренінг з питань відповідального ставлення до побутових відходів. У нашій школі зібралися багато небайдужих до питань відповідального ставлення до відходів вчителів біології, хімії, географії та екології, історії та громадянської освіти. Для проведення тренінгу зі Львова до нас був запрошений Mykola Riabyka, громадський активіст з ГО «Зелене місто». Запрошення тренінга особисто ініціювала Каріна Мусіна через наших партнерів компанію «Бетен інженьєрі ». Тренінг був присвячений як правовим засадам питання поводження з  відходами так і ролі освітян, окремих домогосподарств, громадських активістів у цьому процесі. Всі блоки тренінга пройшли в дружній, активній співпраці тренера та учасників: всі встигли обмінятися наявним досвідом, повчитися чогось нового у колег та, навіть,  спробували скласти стратегічний план дій на цілий наступний рік щодо діяльності  в сфері відповідального ставлення до твердих побутових відходів.

[Галерею не знайдено]