«Шкільна фабрика кисню» – подарунок школі на 115 ювілей!!!
![кут](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2020/10/кут1-300x194.jpg)
Дружня шкільна родина готується до святкування ювілею школи в особливий екологічно дружній спосіб. Активісти Шкільної майстерні сталого розвитку, учні та учениці 9-Б класу з їх екологічним натхненником – класним керівником Клименко Оленою провели серію майстер класів. Темою майстер класів стало те, як можна з шишки виростити для себе і подарувати школі справжню ШКІЛЬНУ ФАБРИКУ КИСНЮ – деревце сосни чи ялини! Дев’ятикласники та дев’ятикласниці проводили майстер класи з учнями початкової школи за окремим графіком.
Майстер класи «Шкільна фабрика кисню» були проведені для 1-А, 4-А, 4-Б, 4-В, 2-А та 3-І класів. Учням початкової школи показали, як можна виростити саджанці сосни і ялини із звичайних шишок та дали завдання назбирати садивного матеріалу на вихідних, щоб з нового тижня розпочати вирощування ялинок і сосон у стінах рідної школи.
Подаруймо школі «Шкільну фабрику кисню»!