Що? Де? Коли?

IMG_3223

У школі пройшов відбірний тур з гри «Що? Де? Коли?». За його підсумками сформовані команди, які будуть захищати честь школи на міському рівні.

У старшій групі боротиметься за перемогу команда «Мудрі сови». Склад команди: Євген Кір’ян (11А) – капітан, Марія Талалаєвська, Анастасія Чеберяк, Дар’я Підчасюк, Діана Тропіна(10А), Ганна Підчасюк, Анна Авраменко (9А) та Анастасія Демченко (9Б). У молодшій групі право представляти школу отримала команда «Мудрі сови – 2», у складі: Андрія Храмцова – капітан, Вікторії Соломахи, Олександри Моторної, Олександри Довгаль (7А), Наталії Матюшенко, Юлії Дюкової (8А), Максима Карбівничого та  Єлизавети Циганник (8Б).

Вся шкільна родина бажає командам «Мудрі сови» та «Мудрі сови-2» перемоги у міській грі «Що? Де? Коли?».