#ЩедрийВівторокNOW

в куток

#сидимовдома#взаємодіємо У наші дні благодійність і волонтерський рух стали не лише актуальним і масштабним проявом безкорисливої допомоги, але і внутрішньою потребою багатьох людей небайдужих до чужої біди. Ні для кого не таємниця, що милосердя є потужною цілющою силою, що впливає й на того, у ставленні до кого воно проявляється, й на саму людину, яка робить добру справу. Не стоять осторонь благодійності наші учні та батьки. Приємно зазначити що батьки учнів 1-І класу підтримали коштами  благодійну акцію “Допоможи ближньому”, на які було придбано соняшникову олію, а батьки учнів 4-А класу надали крупи. Продукти використають для приготування гарячих обідів людям, які потрапили у складні життєві обставини. Волонтери благодійної акції «Допоможи ближньому» щодня готують та розвозять гарячі обіди  більше чим для 700 людей нашого міста. Кількість обідів постійно зростає, тож допомога сімей наших учнів вчасна!
Дякуємо за допомогу – це так важливо!!!