#ЩастиНаЗНО
![IMG_8199](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2020/06/IMG_8199-300x181.jpg)
Випускники школи щороку перебувають під особливою напругою, відчувають стрес і страх перед іспитами. А цьогоріч додалися ще й особливі умови у зв’язку з карантинними та протиепідеміологічними заходами. Ні традиційного останнього дзвоника, ні випускних, а на ЗНО — доведеться сидіти в масках.
Тому й вчителі школи вирішили приєднатися до цьогорічного флешмобу #ЩастиНаЗНО, аби допомогти подолати стрес одинадцятикласникам, які у напруженні готуються до тестувань.
Просимо долучитися всю шкільну родину, громадськість та підтримати наших випускників!
![mycollages mycollages](http://school3.ck.ua/wp-content/gallery/cache/15043__1000x1000_mycollages.jpg)