Щасливих літніх канікул!
![IMG_8265](http://school3.ck.ua/wp-content/uploads/2020/06/IMG_8265-300x186.jpg)
Ось і настало літо разом із найдовшими канікулами. Школа буяє вся в трояндах у очікуванні нового навчального року. Всі готуються до 1 вересня: одні працюють над забезпеченням комфорту для школярів, інші складають плани . Отже, шкільна родина вся в очікуванні, адже все для учнів для їх успішного навчання.
Хорошого відпочинку всім! Набирайтесь сил, здоров’я, щоб долати нові рубежі науки! До зустрічі в новому навчальному році!